iTOP Indywidualna Profilaktyka Jamy Ustnej - ZOSTAŃ OSOBISTYM TRENEREM ZDROWIA JAMY USTNEJ

Kurs skierowany jest do wszystkich członków dentystycznej załogi.

Data szkolenia: 30.09-02.10.2016
Miejsce: WROCŁAW, Hotel HP PARK PLAZA

OPIS

iTOP Indywidualny trening profilaktyki higieny jamy ustnej – klucz do utrzymania własnych zębów przez całe życie. Co obecnie profilaktyka oferuje swoim pacjentom i klientom? Którą z profilaktyk chciałbyś zaproponować i czego oczekują pacjenci i klienci? Z iTOP nauczysz się nowego profilaktycznego podejścia, które działa zarówno w teorii, jak i w praktyce. Wykorzystaj odkrycia iTOP, by motywować pacjentów do delikatnego i bezpiecznego szczotkowania zębów. Twój zespół będzie zadowolony z wyników – pacjenci również to zauważą!

itop 3

ODPOWIEDNIE TECHNIKI

Na seminariach iTOP dowiesz się jak zachować zęby przez całe życie i jak przekazać tę wiedzę swoim pacjentom, jak dopasować trening indywidualnie do każdego pacjenta. Kryteria wyboru odpowiednich narzędzi i technik są kluczem do skutecznej i atraumatycznej profilaktyki. iTOP zmieni całkowicie twoje podejście do higieny jamy ustnej.

PONADTO

Doświadczenie pokazało, że wprowadzenie iTOP w praktyce stomatologicznej skutkuje większą satysfakcją pacjentów i wpływa
pozytywnie na atmosferę pracy. Coroczne zjazdy pomagają uaktualnić wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Stare nawyki najtrudniej jest zmienić.
Nawet profesjonalni sportowcy nadal korzystają ze wsparcia trenerów, którzy motywują ich do dalszej pracy nad sobą. Coroczne zjazdy doszkalające są świetną propozycją dla wszystkich, którzy osiągnęli już biegłość w swojej codziennej praktyce, ale wciąż chcą się rozwijać. Co roku powtarzają teorię i wymieniają się doświadczeniami z innymi uczestnikami - każdy musi
bowiem odświeżać swoją pamięć. Każdy potrzebuje treningu, nie tylko pacjenci.

itop 2

CELE KSZTAŁCENIA

Biofilm, podstawowe wiadomości

  • Rozumienie złożoności biofilmu i jego wpływ na ogólny stan zdrowia.
  • Nabycie umiejętności przekazywania wiedzy oraz nauczania optymalnych technik walki z biofilmem opartych na rewolucyjnej praktycznej filozofii: Touch 2 Teach.


Jak motywować i wpływać na swoich Pacjentów

  • Zainspiruj swoją rolą profesjonalisty higieny jamy ustnej.
  • Rozwiń i zintegruj program w swoim gabinecie i poleć go swoim Pacjentom.
  • Zostań personalnym trenerem swoich Pacjentów za pomocą indywidualnych treningów.


Kliniczny i Biznesowy Sukces

  • Dowiedz się jak stworzyć udany biznes wprowadzając ten program
  • Zwiększ liczbę stałych Pacjentów oraz pozyskaj nowych.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz pełen opis - pobierz