Smoczek
medyczny 0-7m
 
Kategoria:Dla dzieci i niemowląt

CURAPROX SMOCZEK MEDYCZNY - Smoczek, który uspokaja również rodziców.


 Medycznie korygujący smoczek CURAPROX CMP został opracowany przez słynnego specjalistę ortodontę Dr med. dent Herberta Pick. Na podstawie 30-letniego doświadczenia, wielu badań naukowych oraz zmotywowany krzywym zgryzem syna opracował ortodontyczny smoczek, który zmniejsza do minimum ryzyko nieprawidłowego ustawienia zębów do minimum. Dzięki materiałowi, z którego został wykonany jest wolny od alergenów, przyjazny skórze i bardzo trwały.

Jedyny dobry wybór smoczka:

Standardowe smoczki podczas ssania powodują nacisk na sklepienie podniebienia. Medyczny smoczek CURAPROX delikatnie naciska na krawędź zębową. Jego używanie redukuje nieprawidłowości, skutkiem tego jest wspieranie naturalnego i zdrowego rozwoju szczęki.

Ponadto:

- Skrzydełkowa główka smoczka zapobiega naciskowi górnej szczęki.
- Delikatnie wygięta tarcza smoczka pozostaje z dala od dolnej szczęki. To przyczynia się do naturalnego rozwoju mięśni ust i dolnej szczęki (zapobiega jej cofnięciu!).
- Łatwe kliknięcie smoczka wystarczy, aby założyć podróżną tasiemkę.
- Miękkie, pogrubione i zaokrąglone brzegi tarczy smoczka zapobiegają jakimkolwiek zranieniom. Otwory w jego tarczy pozwalają na najlepszą możliwą wentylację skóry (brak punktów nacisku, podrażnień i egzemy).

 Pakowane są pojedynczo z tasiemka lub dwie sztuki  w opakowaniu

 Rozmiar 1, przeznaczony dla dzieci do 7 miesiąca życia.